Kaasamisportaal - Privaatsuspoliis

See privaatsuspoliis seletab, kuidas foorumi meeskond kasutab saadud informatsiooni sinu külastus sessiooni ajal (edaspidi “sinu informatsioon”).

Sinu poolt saadud informatsiooni kogutakse kahel viisil. Esimene neist on: Sirvides “Kaasamisportaal” lehekülge, siis lubad tarkvaral luua küpsiseid. Küpsised (ehk ingl. k “cookie”) kujutab endast väikest tekstikujulist andmeplokki, mille veebiserver saadab teie veebilehitsejale ja mis salvestatakse teie arvuti kõvakettale. Esimesed kaks küpsist sisaldavad ainult kasutaja identifitseerimise tunnust (edaspidi “kasutajanimi”) ja anonüümse sessiooni identifitseerimise tunnust (edaspidi “sessiooni-id”), mis on automaatselt teie jaoks määratud tarkvara poolt. Kolmas küpsis luuakse alles siis, kui oled oma veebilehitsejaga sirvinud teemasi ja kasutatakse, et teada saada millised teemad on juba loetud, tehes veebilehe külastuse lihtsamaks.

Me võime ka sirvimise ajal luua tarkvara väliseid küpsiseid, kuigi need on väljaspool seda dokumenti, mis on mõeldud ainult tarkvara loodud lehtede katmiseks. Teiseks viisiks kuidas me kogume sinult saadud informatsiooni on see mida oled sisestanud meie foorumisse. See võib olla, ning mis ei ole piiratud: postitades registreerudes liikmeks (edaspidi “sinu konto”) ja postitades peale registreerumist ja/või sisselogimist (edaspidi “sinu postitused”).

Sinu kasutajakonto sisaldab ühte unikaalset, ning teistest eristavat nime (edaspidi “sinu kasutajanimi”), personaalset parooli mida kasutad oma kontole sisselogimiseks (edaspidi “sinu parool”) ja personaalset, ning kehtivat e-postiaadressi (edaspidi “sinu e-postiaadress”). Sinu poolt antud informatsioon “Kaasamisportaal” leheküljele on kaitstud selle riigi andmekaitse seadustega, kus kohas oleme majutanud antud foorumi. Igasugune informatsioon, peale sinu kasutajanime, sinu parooli ja sinu e-postiaadressi, mis on nõutud lehekülje Registreerimislehel on kas kohustuslikud või vabatahtlikud väljad äranägemise järgi. Kõikidel juhtudel on Sul alati võimalus valida, millist informatsiooni soovid näidata avalikult. Peale selle on Teil võimalik lubada või keelata süsteemi poolt automaatselt genereerituid e-kirju (nt. “telli teema” jms).

Sinu parool on šifreeritud (ühesuunaline räsi) nii, et see oleks turvaline. Siiski, on soovitatav, et Sa ei kasutaks ühte ja sama parooli üle mitme hulga veebilehtedel. Sinu parool on mõeldud selleks, et saaksid ligipääsu foorumi kasutajakontole. Seega palun hoia oma parooli hoolikalt, ning mitte mingil juhul ärge avaldage kunagi oma parooli, küsigu seda ükskõik milline tegelane. Juhul, kui Sa peaksid unustama oma kasutajakonto parooli, siis saad kasutada tarkvara funktsiooni “Ma unustasin oma parooli”. Antud toiminguga küsitakse sinu kasutajanime ja sinu e-postiaadressi, ning peale seda tarkvara genereerib sulle uue parooli, et saaksid oma kontole uuesti siseneda.