Foorum

PERE foorum on Põliseestlaste Rahvaerakonna (PERE) kaasamisportaal.
Ühtlasi kannab ka PERE foorum PERE liikmete ja dokumendihalduse, sisemise töökorralduse jälgitavuse ja läbipaistvuse funktsioone.

Foorum on avatud registreeritud kasutajatele: - liikmetele, kes saavad osaleda foorumites ja hääletustel, - sõpradele, kes toetavad foorumi kaudu hea nõuga.

Kaasamisportaalis on foorumite kategooriad: - Foorumid; - Hääletused; - PERE Dokumendid.

Foorumid on korraldatud sotsiaalmajandusliku mõju hindamise tüüpmudeli alusel: - Politiika; - Majandus; - Sotsiaalia; - Tehnoloogia; - Justiitsia; - Keskkond; - Varia.

Foorumit administreerib Põliseestlaste Rahvaerakonna Kantselei, kes määrab Moderaatorid ning jälgib nende ning teiste foorumite liikmete tegevust. Moderaatorid omavad õigust eraldi teemasid tõstatada ja postitusi esile tõsta, on kohustatud PERE organitele palvel korraldama modereeritavas grupis arutelusid ja andma aru oma tegevustest. Foorumite liikmed saavad paluda Moderaatoritel teemade tõstatamist. Kui Moderaator keeldub saab taotleda otsuse üle vaatamist Kantselei poolt.

PERE Liikmed kes on olnud foorumites aktiivsed ja soovivad taotleda konkreetse valdkonna foorumi Moderaatori positsiooni, on eelistatud PERE palgaliseks töötajaks värbamisel, edutamisel ja valimisnimekirjade kandidaatide valikul.

Registreeru PERE foorumi kasutajaks ja osale otseselt PERE poliitika kujundamisel, riigi valitsemisel ja kohalikul omavalitsemisel!